Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Walka o tytuł "Przedszkole na medal"

18. 04. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1859

Dziennik Zachodni prowadzi na swoich łamach kolejny plebiscyt. Tym razem pod hasłem PRZEDSZKOLE NA MEDAL. Głosowanie już się rozpoczęło. Które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach? Które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców? Która grupa przedszkolna jest najsympatyczniejsza?
O tym będzie można się przekonać 18 maja, ale teraz można pomóc przedszkolakom z Janowic, które walczą o głosy i nagrody w kategorii Grupy przedszkolne, a jedna z wychowawczyń, Pani Karolina Wróbel w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku (na zdjęciu z grupą Rybki).
Na ten moment Rybki z Janowic zajmują drugie miejsce, Smerfy piąte, a na głosy czekają również Krasnoludki i Misie.
Pani Karolina Wróbel jest obecnie na trzecim miejscu.
Aby zagłosować na Panią Karolinę należy wysyłać SMS pod nr 72355 o treści N.37
- na Rybki: SMS pod nr 72355 o treści G.190
- na Smerfy: SMS pod nr 72355 o treści G.339
- na Krasnoludki: SMS pod nr 72355 o treści G.337
- na Misie: SMS pod nr 72355 o treści G.342
Szczegóły Plebiscytu TUTAJ

Do góry