Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyjazdowe 3 x 3

18. 04. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1728

I znowu nasze seniorskie drużyny mogą uznać miniony weekend za niezwykle udany. Piłki po uderzeniach ich zawodników 14 razy znalazły drogę do siatek przeciwników, natomiast bramkarze zachowali czyste konta.
Zaczęło się w sobotę od wyjazdowego zwycięstwa KS Bestwinka nad Beskidem Godziszka 0:4. Hat-trickiem popisał się Maciej Skęczek, jedno trafienie dołożył Maciej Kosmaty. Podopieczni trenera Tomasza Zużałka tym samym utrzymali pozycję lidera bielskiej A klasy. Czołowa trójka zachowała status quo, ponieważ i BTS Rekord Bielsko-Biała II, i Pionier Pisarzowice również odnieśli zwycięstwa. Rekord II traci do KS Bestwinka 2 punkty, Pionier 3.
LZS Beskid Godziszka - KS Bestwinka 0:4
Swoją pozycję w tabeli poprawił LKS Przełom Kaniów. Po zwycięstwie nad LKS Mazańcowice w Mazańcowicach 0:6 awansował na 5 miejsce tracąc do Soły Kobiernice będącej na 4 pozycji tylko 1 punkt. Łupem bramkowym podzielili się: Robert Jurczyga – 2, Krzysztof Jarosz, Dominik Domka, Szymon Kóska i Szymon Dunat.
LKS Mazańcowice – LKS Przełom Kaniów 0:6
LKS Bestwina po swoje punkty udał się do Pruchnej i nie zawiódł swoich kibiców. W 14 minucie prowadzenie dał Wojciech Buczek, a bramkę „do szatni” w 44 minucie uzyskał głową Krystian Makowski. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się jeszcze Adrian Miroski i Szymon Skęczek i z 4 bramkami oraz 3 punktami zawodnicy wrócili do Bestwiny umacniając się na pozycji wicelidera.
LKS 99 Pruchna  - LKS Bestwina 0:4

Do góry