Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Podsumowanie akcji krwiodawstwa w Bestwinie

18. 04. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1894

W niedzielnej, 15 kwietnia 2018r., akcji krwiodawstwa w Bestwinie zarejestrowało się 17 osób, a krew oddało po pozytywnym przejściu badania lekarskiego 16 dawców, dzięki czemu do Banku Krwi przekazano 7 200 ml tego bezcennego lekarstwa.
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy w Bestwinie serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji krwiodawstwa i podzieliły się z innymi cząstką siebie, a Łukaszowi i Remigiuszowi z OSP Bestwina za zabezpieczenie miejsca postoju ambulansu.
Najbliższa akcja krwiodawstwa w naszej gminie będzie miała miejsce w Bestwince - 26 maja - tj. w sobotę, w godzinach od 11 do 16 przy boisku KS Bestwinka.

Do góry