Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trzy mecze, trzy zwycięstwa … 9 na 9

18. 04. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2001

Bardzo dobrze mogą ocenić ostatni weekend kibice i sami zawodnicy naszych piłkarskich drużyn. Wszystkie trzy seniorskie zespoły zanotowały zwycięstwa, i tak:
LKS Bestwina pokonał w Wilkowicach GLKS Wilkowice 1:4, a łupem bramkowym podzielili się: Mariusz Duś, Mateusz Włoszek, Bartłomiej Feruga i Dawid Gleindek. Ten mecz odbył się w sobotę. LKS Bestwina utrzymuje drugie miejsce, a dzięki remisowi lidera, MRKS Czechowice-Dziedzica, różnica punktowa do pierwszego miejsca wynosi aktualnie 7 oczek.
LKS Przełom Kaniów swój mecz rozgrywał również na wyjeździe, w Godziszce. W pierwszej połowie do bramki Beskidu trafił Robert Jurczyga, a po zmianie stron celnym uderzeniem popisał się Krzysztof Jarosz. Gospodarze nie trafili ani razu i LKS Kaniów wygrał 0:2.
Lider bielskiej klasy A, KS Bestwinka, podejmował u siebie GLKS Buczkowice. W pierwszej połowie było tylko jedno trafienie do bramki i zaliczył je Maciej Skęczek. Po przerwie zrobił to jeszcze dwa razy i zapisał na swoim koncie hat-tricka. Dwie bramki dorzucił Bartosz Adamowicz i KS Bestwinka pokonał GLKS Buczkowice 5:1.
Na czele tabeli bielskiej A klasy niezmiennie pozostają KS Bestwinka i Pionier Pisarzowice, obie drużyny mają po 16 kolejkach 39 punktów, LKS Przełom Kaniów z 22 punktami zajmuje 7 miejsce.

Do góry