Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Turnieju Młodzików o Puchar Prezesa LKS Kaniów zwyciężyli gospodarze

18. 03. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1639

W kolejną sobotę za sprawą LKS Przełom Kaniów i niestrudzonego trenera Mariusza Cupriaka sporo się działo w hali sportowej w Kaniowie. Tym razem odbył się tam Turniej Młodzików o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów, a wzięły w nim udział: LKS Bestwina, LKS Sokół Zabrzeg, F.A. Bielsko – Biała i LKS Kaniów. Wszystkie mecze sędziował Mateusz Giża. Zdjęcia TUTAJ
Gospodarze nie okazali się gościnni i wygrali wszystkie mecze. Na uwagę zasługuje ponownie spory udział dziewczyn w drużynie LKS Bestwina, co absolutnie nie przeszkodziło tej ekipie w toczeniu wyrównanej walki z pozostałymi, w całości męskimi, zespołami, na dodatek do zajęcia drugiego miejsca walnie przyczyniła się Emilka Waliczek strzelając dwa gole. Trzecie miejsce przypadło F.A. Bielsko – Biała. Niedawno w podobnym turnieju w Kaniowie triumfowali zawodnicy LKS Sokół Zabrzeg, tym razem przyjechali w mocno osłabionym składzie i przełożyło się to na same porażki. Oto wyniki:


LKS Kaniów – Football Academy Bielsko – Biała 4:2
LKS Kaniów – LKS Bestwina 3:1
LKS Kaniów – LKS Sokół Zabrzeg 3:2
Football Academy Bielsko – Biała - LKS Bestwina 1:3
Football Academy Bielsko – Biała - LKS Sokół Zabrzeg 4:1
LKS Bestwina - LKS Sokół Zabrzeg 1:0
Najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Motłocha z LKS Bestwina, natomiast aby wyłonić najlepszego strzelca konieczne okazało się wykonanie serii rzutów karnych wykonywanych przez strzelców 5 bramek: Mateusza Strykowskiego z Football Academy Bielsko – Biała i Macieja Świergonia z LKS Kaniów. W bramce stanął najlepszy bramkarz, Kacper Motłoch. Kiedy w 3 serii Mateusz strzelił obok bramki wydawało się, że zwycięży w tej rywalizacji Maciej Świergoń. Nie wykorzystał jednak swojej szansy i po kolejnych seriach ze zwycięstwa cieszył się Mateusz Strykowski.
LKS Kaniów: Janusz Jakub, Krystian Gajer – Seroczyński, Przemysław Gruszka, Maksymilian Bawiec (1 bramka), Gabriel Stasica, Szymon Janeczko (2 bramki), Karol Sieracki, Jakub Witoszek, Rafał Janeczko(2 bramki), Jakub Kozioł, Fabian Rączkowski, Adam Szura, Maciej Świergoń (5 bramek), Robert Goryl.
LKS Bestwina: Antoni Węglarz (1 bramka), Dominik Łyszczarz, Nikodem Skiba, Mateusz Pietraszko (2 bramki), Łukasz Wojtuszek, Emilia Waliczek (2 bramki), Aleksandra Jonkisz, Wiktoria Pieczka, Kacper Motłoch, Maciej Chmielniak, Michał Stanclik, Nikodem Wala.

Do góry