Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Siatkarze SP Kaniów awansowali do finału powiatowego

18. 03. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1342

20180309 11175020180309 112956W piątek, 9.03.2018 r., w hali sportowej w Kaniowie odbył się Półfinał Powiatowy w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach startowały drużyny dziewcząt  i chłopców z Kaniowa, Buczkowic, Rybarzowic i Czechowic-Dziedzic.
Wśród chłopców najlepsi znowu okazali się gospodarze, uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kaniowie. Wśród dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Rybarzowic.
Po raz kolejny drużyna chłopców awansowała do finału powiatowego. Tym razem zagrali w składzie: Szymon Janeczko, Patryk Wójtowicz, Jakub Janusz, Jakub Witoszek, Miłosz Szafarczyk, Maciej Świergoń, Kamil Bloch, Rafał Janeczko, Patryk Góra oraz Karol Wygoda. Gratulacje!
Dziewczęta:
1 miejsce  SP Rybarzowice
2 miejsce  SP nr 2 Czechowice-Dziedzice
3 miejsce  ZSP Kaniów. Skład drużyny dziewcząt: Marta Błaszcz, Zuzanna Cupriak, Wiktoria Fajfer, Katarzyna Jonkisz, Wiktoria Nawalany, Martyna Wojciechowska, Kinga Duda, Anna Beniowska oraz Maja Buczek.
Chłopcy:
1 miejsce  ZSP Kaniów
2 miejsce  SP Buczkowice
3 miejsce  SP nr 3 Czechowice-Dziedzice

Do góry