Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Roman Sas odebrał tytuł Osobowość Roku 2017

18. 03. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1785

R SasPrzez kilka tygodni Czytelnicy DZ oddawali głosy w największym tegorocznym plebiscycie - plebiscycie na Osobowość Roku 2017. Redakcja Dziennika Zachodniego chciała w ten sposób wyróżnić tych, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami lub angażują się w życie lokalnych społeczności.
Plebiscyt uwieńczyła wielka gala w środę 28 lutego 2018 roku. Osobowością Roku 2017 została bielszczanka Monika Jaskólska, która połączyła akcję darowania fiata 126p Tomowi Hanksowi z pomocą Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej. O jej wyborze zdecydowała Kapituła oraz Czytelnicy DZ. Oprócz niej Dziennik Zachodni uhonorował zwycięzców w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, kultura, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.
W powiecie bielskim najwięcej głosów w kategorii działalność społeczna i charytatywna zdobył mieszkaniec Kaniowa, prezes Stowarzyszenia Wędkarskiego „Kaniowski Karp Królewski”, Roman Sas (na zdjęciu). GRATULACJE!

Do góry