Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Piłakrze i siatkarze zapraszają w weekend do kibicowania

18. 02. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1460

Zarząd LKS "Przełom" Kaniów zaprasza w sobotę 3 marca o godz. 9:00 do hali w Kaniowie na turniej seniorów w ramach II Memoriału im. Karola Ryszki - Honorowego Członka Klubu oraz wybitnego działacza społecznego.
W programie:
- turniej seniorów z udziałem drużyn: LKS Przełom I, LKS Przełom II, Beskid Skoczów, Sokół Zabrzeg, LKS Mazańcowice,
- mecz pokazowy żaków.
Z kolei seniorzy Klubu Sportowego Gminy Bestwina zapraszają sympatyków i kibiców siatkówki w niedzielę, 4 marca, o godz. 13:00 na mecz:
KSG Bestwina - KS Płomień Przystajń

Godzina 17:00 Siedziba LKS Przełom Kaniów - Walne Zebranie Sprawozdawcze. Podczas zebrania zostaną nadane tytuły Honorowego Członka Klubu zasłużonym działaczom Przełomu. Do uczestnictwa w zebraniu Zarząd Klubu zaprasza działaczy, zawodników, trenerów, sympatyków oraz rodziców.

Do góry