Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Roman Sas w finale wojewódzkim Plebiscytu na Osobowość Roku 2017

18. 02. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1719

W środę o godz. 22 zakończył się pierwszy etap głosowania w Plebiscycie na Osobowość Roku 2017 prowadzonym przez Dziennik Zachodni. Czytelnicy w głosowaniu smsami doceniali osoby, które w mijającym roku zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Przypomnę, że w Plebiscycie tym mogliśmy oddawać głosy również na mieszkańców naszej gminy, tj. panią Marię Sysak – Łyp, Romana Sasa i Leszka Kosmatego. Kto śledził wyniki głosowania ten potwierdzi, że tuż przed zamknięciem głosowania prawdziwą bitwę stoczyli zwolennicy pani Marii i Romana. Od ogłoszenia Plebiscytu w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” prowadził Roman Sas, ale na parę minut przed zakończeniem głosowania jego przewaga stopniała do 2 głosów, jednakże o godz. 22:00 na Romana Sasa oddano 409 głosów, a na panią Marię 377, tym samym pan Roman zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który trwać będzie od 2 do 14 lutego do godziny 22.00.
Za zdobycie I miejsca na etapie powiatowym pan Roman otrzyma: dyplom uznania, statuetkę Osobowość Roku 2017, awans do finału wojewódzkiego oraz zaproszenie na Galę Osobowości Roku 2017.
Aby oddać ponownie głos na pana Romana należy od 2 lutego wysłać SMS pod nr 72355 o treści CD.128

Do góry