Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Brawa dla tenisistów UKS The Best Bestwinka

17. 12. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2441

Informacji sportowych, jakie miały miejsce w ten weekend ciąg dalszy ... Tym razem wspaniałe informacje nadeszły z Warszawy, gdzie podopieczni Dagmary Chmielniak - Sikora: Bartosz Hoffmann i Bartosz Maga zajęli 4 miejsce w finale Mistrzostw Polski uczniowskich drużyn szkolnych i klubowych!!!

Ogromne gratulacje i brawa dla pani trener Dagmary oraz dla obu Bartoszów !!! Dawno w tenisie stołowym nie mieliśmy takich sukcesów, a z uwagi na to, że są bardzo młodzi należy mieć nadzieję na dalsze sukcesy.

Pobyt w Warszawie naszych tenisistów i ich trenerki sfinansował Urząd Gminy w Bestwinie.

Zdjęcia: Dagmara Sikora

Do góry