Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uwaga!!! Ważna informacja dla zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych

17. 12. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1573

Wójt Gminy Bestwina ogłasza termin zakończenia naboru deklaracji udziału w projekcie dla Programu Ograniczenia Emisji w Gminie Bestwina na lata 2017-2020 w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych w indywidualnych gospodarstwach mieszkańców Gminy Bestwina na dzień 18.12.2017 r. (poniedziałek).

Deklaracje udziału, wg wzoru zamieszczonego poniżej, można skadać osobiście w Urzędzie Gminy Bestwina, ul. Krakowska 111, 43-512 Bestwina, pokój nr 7, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej (decyduje data stempla pocztowego).

Deklaracje złożone po terminie zostaną umieszczone na liście rezerwowej i będą rozpatrywana wyłącznie w sytuacji zwolnienia miejsca na liście podstawowej.

Szczegółowych informacji o projekcie udzialają pracownicy Urzędu Gminy pod numerem telefonu 32 215 77 07 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., i zostały zamieszczone na stronie internetowej TUTAJ

Do góry