Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W V Biegu Mikołajkowym Tomasz Janusz pobiegł po zwycięstwo

17. 12. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2319

Dużo imprez sportowych działo się w ostatnią sobotę związanych z Mikołajkami. Nie próżnował również nasz czołowy biegacz, Tomasz Janusz. W Bielsku - Białej odbywał się Jubileuszowy V Bieg Mikołajkowy i tam właśnie Tomasz zainagurował swoje zimowe bieganie i od razu dodam, że ze znakomitym wynikiem, ponieważ wszyscy pozostali uczestnicy ogladali tylko jego plecy i pięty.

Sam tak wspomina swój bieg na Facebooku: "Trasa bardzo ciekawa, w sam raz na dobry trening siły biegowej i koordynacji, gdyż niekiedy trzeba było "tańczyć" na lodzie. Cały bieg rozegrałem samotnie, gdyż od początku biegłem jako pierwszy, sukcesywnie powiększając przewagę nad resztą stawki. Cieszę się, że udało mi się w taki sposób zakończyć starty w 2017 roku i wygrać bieg odbywający się w mojej okolicy."

Brawa i gratulacje!!!

Do góry