Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udany start Tomasza Janusza

17. 10. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1643

W sobotę, 28 października, w Bystrej odbył się organizowany przez Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej anglosaski 4.Bieg o Złotą Szyszkę. Na trasie liczącej 14,5 km z przewyższeniem 870 metrów rywalizowało blisko 300 zawodników. Malownicza trasa prowadziła od skrzyżowania ulicy Jagodowej z ul. Fałata na Kozią Górę, przez Kołowrót (788 m), Szyndzielnię (1028 m), Klimczok (1034 m), Magurę (1109 m) do mety zlokalizowanej za budynkiem OSP w Bystrej.
Bardzo dobrze wypadł wspierany przez Agnieszkę Chwałek, Tomasz Janusz (na zdjęciu w środku). Sam tak podsumowuje swój występ: „Kolejna górska przygodą i kolejny raz wracam z tarczą! Start w 4.Biegu o Złotą Szyszkę uważam za udany!
Kto mnie zna ten wie, jakie mam doświadczenie w biegach górskich, a podbiegi u mnie nie istnieją, bo pod górę muszę po prostu wychodzić. Jestem w tym elemencie słaby, co dzisiaj kolejny raz się potwierdziło. Mimo tego, udało się dzisiaj nawiązać kontakt z czołowymi biegaczami górskimi, o czym świadczy fakt, że zająłem 5 miejsce OPEN, a na metę wbiegłem zaraz za znakomitym góralem Robertem Faronem! Co więcej? Moja passa w górach została podtrzymana, ponieważ zająłem 1 miejsce w kategorii M18. Pomimo tego, że na mecie powiedziałem NIGDY WIĘCEJ, to jednak bardzo prawdopodobne, że spotkacie mnie jeszcze na ścieżkach górskich. A gdzie? Wkrótce się okaże.
P.S. Agnieszka, bez Ciebie nie poszłoby mi tak dobrze, dziękuje za wsparcie i kibicowanie!”

Do góry