Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5411-podsumowanie-sportowego-weekendu-2.html

Licznik Odwiedzin

13153831
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
12277
13634
38743
223771
13153831

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5411-podsumowanie-sportowego-weekendu-2.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5411-podsumowanie-sportowego-weekendu-2.html

Podsumowanie sportowego weekendu

17. 05. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 633

Najwcześniej walkę o ligowe punkty rozpoczęły siatkarki Klubu Sportowego Gminy Bestwina. W piątek, 12 maja, w wyjazdowym meczu w Żorach pokonały swoje przeciwniczki MUKS Sari 0:3 (15:25, 17:25, 20:25). W ogóle siatkarki miały bardzo pracowity weekend, ponieważ w sobotę, już na własnym boisku, zmierzyły się z Jastrzębskim Klubem Siatkarskim SMS Jastrzębie. I również w tym wypadku odniosły najwyżej punktowane zwycięstwo, czyli 3:0 w setach 25:17, 25:19, 25:22.
Siatkarki mają do rozegrania jeszcze tylko jeden zaległy mecz z MKS Czechowice-Dziedzice, który odbędzie się 16 maja w Gimnazjum nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 18:00. Bez względu na wynik tego meczu nasze siatkarki zajmą 2 miejsce w tabeli. Mecz z MKS kończy rozgrywki IV ligi kobiet.
Na piłkarskie boiska z kolei najwcześniej wybiegli zawodnicy LKS Bestwina. W sobotę, w wyjazdowym meczu pokonali 0:1 Górala Żywiec, a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Marcin Gołąb. LKS Bestwina zajmuje 4 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów (42), co trzeci MRKS Czechowice-Dziedzice.
Spotkanie Międzyrzecza z Bestwinką określane było najciekawszym meczem tej kolejki w bielskiej A klasie. Wicelider, KS Bestwinka, zawitał na boisko czwartego KS Międzyrzecze. Minimalne zwycięstwo 1:0, ale dające 3 punkty odniósł KS Międzyrzecze, KSB stracił pozycję wicelidera i osiadł na trzecim stopniu podium ( 35 pkt.).
LKS Przełom Kaniów podejmował na własnym boisku bezpośredniego sąsiada w ligowej tabeli, KS Sołę Kobiernice. W 10 minucie goście wykorzystali rzut karny i LKS Przełom musiał gonić wynik. W 40 minucie czerwoną kartkę zobaczył Szymon Dunat i w dziesiątkę udało się 2 minuty później zdobyć wyrównującego gola, a dokonał tego Krzysztof Jarosz. Zdjęcia z meczu TUTAJ
Drugą połowę, podobnie jak pierwszą, lepiej rozpoczęli goście. W 49 minucie ponownie do stałego fragmentu gry podszedł Oskar Kojder i uderzając z rzutu wolnego dał swojemu zespołowi prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, po bramce Kamila Góry w 77 minucie gry.
LKS Kaniów pozostał na 10 miejscu z 22 punktami.

Do góry