Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

komunikacja w gminie

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #723 przez scyzor663
Replied by scyzor663 on topic O:komunikacja w gminie
ja to widzę tak: img5.imageshack.us/img5/7241/bestwinapomys.png
to oczywiście marzenia, ale można do tego konsekwentnie dążyć. Linia 53 jako linia główna (zastępująca obecne linie z BB do Kaniowa i z Janowic do Cz-Dz) do kursów tej linii podporządkowane kursowanie 56 (przedłużonego do centrum w celu ułatwienia przesiadki na inne linie) i linia 54 łącząca wieś ze wschodu na zachód. (nr linii przypadkowe). A Dankowice niech sobie jeżdżą PKSem przez Pisarzowice tak jak to kiedyś planowali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #724 przez inka
Replied by inka on topic O:komunikacja w gminie
ja tam na protekcje nigdy nie liczyłam...( nawet na forumowej znajomości - cóż za piękny neologizm- nie dam nikomu w łapę i nie wezmę też ... za nic zawsze mówię,że wystarczy zadowolenie klienta .) tak mnie nauczono w domu..a prezesem zawsze mogę być np. w-ice.w koncu parytety obowiazują ,a kobiety lepsze od meżczyzn w pracy są !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #725 przez inka
Replied by inka on topic O:komunikacja w gminie
niezależną i odwążną kobietą jestem lub będę ,czasem za to dostaję po d...ale żal to mi tylko to tych co ,,biją\" i mają przerost formy nad treścią ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #726 przez inka
Replied by inka on topic O:komunikacja w gminie
acha Looker zająca nie dostałam ale kupiłam kaczkę pekińską dla odmiany,bo zawsze mam gęś i palce lizać ..polecam .. z cabernetem oczywiście ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #727 przez zefir
Replied by zefir on topic O:komunikacja w gminie
W sumie do Czechowic jeżdżą autobusy MZK, gdyby gmina się dogadała z nimi ,to sądzę ,że przejazd pętlą przez Bestwinę i Kaniów nie sprawiłby dużego kłopotu. Był kiedyś projekt ,aby z Czechowic jeździł czerwony ,ale to upadło ,gdyż nikt nie chciał współfinansować kursu. Rozmawiałem z radnym z Cz-Dz i twierdził ,że już dawno nikt nie pisał ani nie zgłaszał tego problemu do rady miasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #728 przez Looker
Replied by Looker on topic O:komunikacja w gminie
Nałożyć na to finansową oprawę ... i można dać gotowca gminie :-) - brawo !!

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.301 s.
Do góry