Show Grzegorza Sztorca. Rekordowe zwycięstwo KS Bestwinka

24. 05. 19
Odsłony: 456
441179714 933345048591427 8316678953166459718 nPrzeważnie zamieszczam relację z meczów naszych drużyn w jednej informacji. Tym razem zrobię wyjątek, a to za sprawą KS Bestwinka, a ściślej mówiąc jego najlepszego strzelca, Grzegorza Sztorca.
Wynik 15:0 nie zdarza się za często, a na pewno ewenementem jest, że jeden zawodnik zdobywa 8 bramek, a tak właśnie było 18 maja w meczu KS Bestwinka z rezerwami BKS Stal Bielsko-Biała, w którym wspomniany Grzegorz Sztorc 8 razy pokonał bramkarza gości.
Pewnie malkontenci powiedzą, że to żadna sztuka, bo przeciwnik grał w osłabieniu, ale przecież mecze, w których 11 zawodników gra przeciwko 10 zdarzają się dosyć często i takie wyniki nie padają.
Grzegorz Sztorc swojego pierwszego klasycznego hat-tricka w tym meczu skompletował w ciągu 19 minut. Zdobył bramki w 5, 7 i 19 minucie, a następnie w 27, 37, 51, 56 i 63.
W pierwszej połowie 2 bramki dorzucił jeszcze Maciej Skęczek i zakończyła się ona wynikiem 7:0.

Po przerwie trener Marcin Sztorc dał szansę gry, nie po raz pierwszy, młodym zawodnikom i po zmianie stron swoim instynktem strzeleckim popisał się Tomasz Sajdak, dwa razy pokonując bramkarza gości w 47 i 49 minucie.
Po jego bramkach trzy razy z rzędu trafił do siatki wspomniany Egon (51, 56 i 63), a następnie na listę strzelców wpisali się: Sebastian Olek (83), Michał Kujawa (85) i Klaudiusz Willmann (89).
KS Bestwinka – BKS Stal II Bielsko-Biała 15:0
KS Bestwinka: Chmielniak (Zontek), Stasica, Kujawa Michał, Kujawa Mateusz (Wójtowicz), Pietraszko (Lach), Willmann, Matvieienko (Łuszczak), Olek, Prymula Bartosz (Lisewski), Skęczek (Sajdak), Sztorc