Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

KS Bestwinka grał we wtorek

24. 05. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 538
13 kolejka o mistrzostwo bielskiej klasy B rozegrana zostanie w weekend 4-5 maja, ale na prośbę gospodarza meczu – LKS Słowian Łodygowice i za zgodą BOZPN mecz z KS Bestwinka odbył się we wtorek 30 kwietnia i na dodatek w Bestwince.
Na facebookowym profilu KS Bestwinka możemy przeczytać taką relację: „Tym razem goście postawili poprzeczkę zdecydowanie wyżej (niż w rundzie jesiennej – dopisek mój) - i skutecznie odpierali nasze ataki, tworząc również kilka niebezpiecznych sytuacji pod naszą bramką. Pierwszy gol pada w 30 minucie, gdy strzał Grzegorza Sztorca z rzutu karnego tym razem obronił bramkarz gości, jednak przy dobitce Vadima nie było już takiej możliwości. Trzy minuty później wspomniana wyżej dwójka podwyższa prowadzenie, Vadim ładnym podaniem wzdłuż bramki wykłada piłkę, a Egon dokonuje formalności. W drugiej połowie przy dwubramkowej zaliczce było już znacznie spokojniej i na kolejne gole trzeba było trochę poczekać. Trzecie trafienie pada bowiem w minucie 69. Jeden z defensorów gości we własnym polu karnym zatrzymuje piłkę ręką, a z jedenastego metra nie myli się Vadim. Ozdobą meczu było natomiast trafienie Klaudiusza Willmanna, który w 81 minucie ustala wynik spotkania”.
KSB - Słowian Łodygowice 4:0 (2-0) (Vadim Matvieienko x 2, Sztorc Grzegorz, Klaudiusz Willmann)
Skład: Chmielniak, Kucharczyk, Miroski, Kujawa Mateusz, Olek, Kujawa Michał, Willmann (Sajdak), Stasica, Łuszczak (Prymula Bartosz), Matvieienko (Pietraszko), Sztorc.
Do góry