Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Gratulacje dla Zosi Lach oraz Julity i Patryka Gawędów

24. 04. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 575
Zosia Lach 1Zosia lachPatryk Gaweda 1Patryk GawedaJulita Gaweda
 
 
 
 
 
 
 
 
Zosia Lach i Patryk Gawęda uczestniczyli w II Grand Prix Miasta Bielska-Białej w tenisie stołowym. Miejscem zmagań tenisistów i tenisistek stołowych była hala OSR „Victoria” przy ulicy Bratków 16. W sobotę (27 kwietnia) rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach młodzieżowych, w niedzielę (28 kwietnia) odbył się turniej seniorów, weteranów oraz rozgrywki w kategorii OPEN.
Zosia Lach nie pozostawiła żadnych złudzeń swoim przeciwniczkom i zajęła I miejsce zarówno w kategorii Żaczków, jak i Młodzików.
Patryk Gawęda występował w kategorii Młodzików i wywalczył III miejsce.
Brawa i gratulacje dla Zosi i Patryka oraz ich trenerki, Dagmary Sikora.
Z kolei w Hali Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku – Białej odbyły się zawody akrobatyczne najmłodszych z cyklu „Śląska Super Liga”. Z powodzeniem, mimo że w wyższej kategorii wzięła w nich udział siostra Patryka, Julita Gawęda. Brawa i gratulacje również dla niej i nie mniejsze dla rodziców, którzy musieli odpowiedni dzielić czas, aby kibicować obu swym pociechom.
Do góry