Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nowy pojazd ratowniczo-rozpoznawczy dla OSP Kaniów

21. 01. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 85
W poniedziałek, 11stycznia, OSP Kaniów odebrała lekki pojazd  na podwoziu MAN TGE 4x4 3.180. W uroczystym przekazaniu samochodu uczestniczyli przedstawiciele OSP Kaniów: Grzegorz Owczarz, Wojciech Janeczko, Andrzej Janeczko, obecny był przedstawiciel Zarządu Gminnego ZOSP RP w Bestwinie Grzegorz Gawęda, władze samorządowe reprezentował wójt, Artur Beniowski, władze Państwowej Straży Pożarnej zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku – Białej st. bryg. Grzegorz Piestrak. Obecni byli również Beata Białowąs – członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz członek Rady Ministrów Michał Wójcik.
Samochód wyprodukowała firma SZCZĘŚNIAK – Pojazdy Specjalne Sp.z.o.o i tę firmę reprezentowała Anna Szczęśniak.
Pojazd wykonany dla Ochotnicza Straż Pożarna w Kaniowie będzie głównie wykorzystywany do ratownictwa wodnego jak i do wspomagania działań samochodu pierwszowyjazdowego. Na zabudowie możemy znaleźć miejsce dla 9 osób załogi, wyciągarkę zabudowaną w zderzaku, przetwornice napięcia, bagażnik dachowy oraz miejsce na sprzęt niezbędny w działaniach na wodzie jak i sprzęt wsparcia.
Zdjęcie: Szczęśniak Pojazdy Specjalne
Do góry