Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

„Przystanek Na Słodko”! Nowe miejsce na mapie Kaniowa.

20. 06. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 365
Śmietankowe, czekoladowe, truskawkowe? A może biała czekolada z karmelem?
Lody o smaku mleka w tubce czy malina na śmietanie?
Solony migdał czy mięta z czekoladą?
Ktoś sobie życzy mascarpone z owocami leśnymi? Nie ma problemu! Czeka na Was również sorbet mango, nugat, solony karmel, bakalie, jagoda na śmietanie, a na koniec taki rarytas....zabajone z czekoladą i wiśniami. Mniammmmm!!! Który smak wybieracie?
 
Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca, mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie nowej lodziarnio-kawiarni o nazwie „Przystanek Na Słodko”. Mieści się ona na ulicy Batalionów Chłopskich 1e - obok Pizzerii „Prowansja” i Palarni „WeCoffee”. „Przystanek Na Słodko” to miejsce, gdzie będą mogli Państwo miło spędzić czas, delektować się pysznymi smakami, spotkać się ze znajomymi i odpocząć w przytulnym otoczeniu. Proponujemy Państwu pyszne lody naturalne, aromatyczną kawę, zimne napoje, ciasta i inne słodkości. Nasze lody będą mogli państwo także zamówić w pojemnikach na wynos. Zapraszamy na oficjalne otwarcie 20 czerwca od godziny 12.00 do 20.00. Zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci i ciekawe bonusy dla dorosłych. Będzie można także wylosować rabaty i zaproszenia a przy okazji posmakować wyjątkowych lodów.
Zatrzymajcie się z nami na Przystanku! Czekamy na Was już w sobotę, 20 czerwca!
Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB: https://www.facebook.com/Przystanek-Na-Słodko-100231121741070/łodko-100231121741070/
Do góry