Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Ty możesz pomóc poszkodowanym w Kaniowie

20. 06. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 356
Zerwane dachy domów to najdroższe ze szkód jakie dotknęły kilka rodzin w Kaniowie. Niektóre zostały zniszczone całkowicie, inne w części. Szacuje się, że naprawa jednego dachu to około 100 tys. zł. A dochodzą jeszcze inne koszty, których chyba nie ma potrzeby wymieniać. Jak zawsze nasze społeczeństwo potrafi się zmobilizować i pomóc potrzebujacym. Oprócz ofiarnie pracujacych strażaków do pomocy włączyły się juz różne firmy. Nie każdy może pomagać fizycznie czy też poprzez przekazanie materiałów. Można pomóc finansowo i w tym celu prowadzone są zbiórki. Jedna z nich została utworzona przez mieszkankę Kaniowa, Panią Beatę, drugą uruchomił Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Poniżej odnośniki do tych zbiórek, wystarczy kliknąć w obrazek:
- licytacja na portalu www.zrzutka.pl:
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrzutka prowadzona przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej - można kliknąć w obrazek z kwotą i otworzy się strona z adresami banków lub samodzielnie wypełnić przelew i dokonać wpłaty na konto Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej - Bank Pekao: 47 1240 1170 1111 0010 6323 0610 z dopiskiem KANIÓW:
caritas caritas2
 
 
 
caritas3
caritas4
 #kaniów#trąbapowietrzna#pomocposzkodowanym#zerwanedachy#
Do góry