Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Biegi i mecze …

20. 02. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 972
83254272 519917545322481 8666473593569280000 oFundacja „Aktywni” zorganizowała 2 lutego (niedziela) VI Zimowy Bieg Orzeski. Z powodzeniem wystartowała w nim Barbara Janusz z Kaniowa zajmując w swojej kategorii wiekowej 3 miejsce.
W kategorii Open, na 270 startujących, zajęła 124 miejsce. Brawo!!!
 
Wszystkie trzy seniorskie drużyny rozgrywały w weekend sparingi. Ciekawie przebiegało sparingowe starcie LKS-u Bestwina i Tempa Białka. O gole dla LKS-u pokusili się Szymon Skęczek i Patryk Wentland, a podwyższenie wyniku na 3:0 to następstwo „swojaka” po dograniu Krystiana Makowskiego. Jakub Felsch obronił rzut karny. W drugiej połowie po krótko rozegranym rzucie rożnym idealnie do siatki wcelował Mateusz Wójtowicz, ustalając wynik na 4:1.
Skład: Felsch – Makowski, Duś, Gołąb, Miroski, Włoszek, Wentland, Droździk, Kowaliczek, Skęczek, testowany zawodnik oraz Patroń, Lisewski, Baścik, Wójtowicz, testowany zawodnik.
LKS Kaniów rozegrał mecz w Brzeźcach z tamtejszym LKS i uległ mu 2:6. Bramki dla Kaniowa zdobyli zawodnik testowany i Piotr Bąk.
LKS Kaniów: Twardowski, Owczarz, Bucki, Bąk, Czulak, Głombek, Faruga, zawodnik testowany, Siwek, Adamiec, Kłoda, Grygierzec, Szyma, zawodnik testowany, Zdeb.
KS Bestwinka na boisku w Czechowicach-Dziedzicach zmierzył się ze Spójną Zebrzydowice i przegrał 1:0.
Skład KSB: Golik - Sz.Tomala, Kujawa, Bieńko, Filipowicz, Kosmaty, Dawidek, P.Olek, Góra, Radwański, Adamowicz oraz Testowany zawodnik, P.Wróbel, D.Chmielniak, Duda, Wydmański
Do góry