Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Srebrna Odznaka Honorowa PZPN dla Wacława Waliczka, sparingi seniorów

20. 01. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 747
Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h02m52s 001 Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h04m01s 002 Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h05m19s 003 Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h06m54s 004 Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h07m35s 005 Ashampoo Snap niedziela 26 stycznia 2020 19h11m45s 006
 
 
 
 
 
W tym roku Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej stuknęło 100 lat! Trwają huczne obchody i kolejne w naszym regionie – po Śląsku Cieszyńskim i Żywiecczyźnie, odbyły się w Bielsku-Białej. Te ostanie z akcentem dotyczącym naszej gminy.
W czasie gali, która miała miejsce w Restauracji Wirtuozeria w Bielsku-Białej srebrną Odznaką Honorową PZPN odznaczony został Wacław Waliczek, były prezes LKS Bestwina i wieloletni członek zarządu tego klubu, przewodniczący Komisji Dyscypliny Beskidzkiego OZPN.
Nie zabrakło także odznaczeń dla samorządowców z naszego regionu. Urząd Gminy w Bestwinie reprezentował sekretarz, Arkadiusz Maj, a na sali nie zabrakło prezesów naszych klubów oraz działaczy: Mariana Antosa - przewodniczacego Komisji ds. Rozgrywek Beskidzkiego OZPN, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej LKS Kaniów, Tomasza Miroskiego, Tadeusza Wróbla i Grzegorza Wieczorka.
Nie próżnują zawodnicy naszych klubów. Najmłodsi uczestniczyli w Turniejach z okazji Dnia Babci i Dziadka, a seniorzy rozgrywali sparingi:
Sobota, 25.01.2020 – LKS Bestwina  - KS Koszarawa Żywiec 0:2
- Mimo tego, że przegraliśmy to jestem zadowolony z drużyny. Jesteśmy po ciężkich treningach, a zaprezentowaliśmy się z dobrej strony - skomentował przeprawę z Koszarawą Sławomir Szymala, trener ekipy z Bestwiny. - Do momentu utraty pierwszej bramki wydaje mi się, że mieliśmy optyczną przewagę. Inaczej było w drugiej połowie. Ogólnie mecz stał na fajnym poziomie - dodał.
Niedziela, 26.01.2020 – TS Podbeskidzie III – LKS Kaniów 5:1 (bramka: Grzegorz Maron)
Trener Wiesław Kucharski nie mógł skorzystać w tym spotkaniu ze sporej grupy zawodników, a kadra Przełomu liczyła 15 graczy. O ile w pierwszej połowie dotrzymywaliśmy kroku niezwykle wybieganej i szybkiej ekipie z Bielska-Białej, o tyle w drugiej odsłonie naszym zabrakło siły. Trudno się dziwić, jesteśmy na początku przygotowań, a za naszymi zawodnikami dwa tygodnie ciężkich treningów, szczególnie tych czwartkowych z trenerem personalnym. Jednak ten mecz kontrolny był niezwykle pożyteczną jednostką treningową, która z pewnością zaprocentuje w niedalekiej przyszłości - pisze na klubowej stronie prezes,Grzegorz Wieczorek.
Do góry