Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udany powrót do biegania po kontuzji

19. 12. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 721
TomekJ 1TomekJTradycyjnie w ostatnią sobotę roku, która przypadła na dzień 28.12.2019 r. odbyła się 3 edycja biegu Śladami Żubra w Studzienicach, Podobnie jak w poprzednich latach zawodnicy rywalizowali w biegach oraz nordic walking na dystansie 6 km oraz 12 km.
Po przeszło 13 miesiącach przerwy na starcie stanął nasz mieszkaniec, Tomasz Janusz. A skoro po roku pełnym wrażeń i próbach wychodzenia z kontuzji Tomek zdecydował się na start to nie mogło zabrąknąć u jego boku Agnieszki Chwałek – Janusz.
Tomek po biegu powiedział: „Chciałbym powiedzieć, że nie ma już po niej (kontuzji – dopisek mój) śladów, ale niestety tak nie jest. Jednak nie mówię tego po to, aby narzekać! Cieszę się bardzo, że mogłem wystartować w zawodach i mimo iż sam przyzwyczaiłem się do "innego" biegania, cieszę się, że ukończyłem ten bieg bez żadnych komplikacji.”
A miejsce, jakie zajął Tomek jest świetne, bo minął linię mety na 2 miejscu, Agnieszka w swojej kategorii wiekowej była 11.
Na dodatek drużyna Tomka Johnnie Runner Team wygrała klasyfikację drużynową!
I jeszcze słowa Tomka: „Lepszego powrotu chyba nie mogłem sobie wymarzyć! Oby udało się już wrócić na stałe i w nadchodzącym roku wrócić do swojego biegania, a później przygotować jeszcze lepszą formę niż dotychczas! Nie będzie to łatwe zadanie, ale lubię wyzwania i jak nie poddałem się w powrocie do biegania, tak nie poddam się we wspinaniu się na szczyt!”
Tak trzymaj, Tomku! Brawo!!! Wracaj na szczyty i niech zawsze towarzyszy Ci Agnieszka, Twój Team, no i Panie: Barbara (Janusz) i Ewelina (Chwałek)!
W biegu na 12 km wystartował mieszkaniec Bestwiny, Jakub Marczyk, i przybiegł na metę jak 133 zawodnik. Brawo!!!
Zdjęcia: JohnnieRunner.pl
Do góry