Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Kaniowie otwarto Podbeskidzkie Centrum Mikroorganizmów

19. 08. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 718

W Kaniowie uroczyście i oficjalnie otwarto Podbeskidzkie Centrum Mikroorganizmów. Mieści się ono w nowym budynku przy ul Krzywolaków i jest to miejsce gdzie jak mówi Barbara Wójcik pomysłodawczyni i realizatorka tego przedsięwzięcia możesz uczynić  pierwszy krok do zdobycia informacji i wiedzy o naturalnych technologiach, na bazie których opracowane są produkty sprzyjające nade wszystko naszemu zdrowiu w każdym aspekcie naszych działalności. W tym obiekcie uzyskamy ważne informacje dla wszystkich , którzy chcą długo cieszyć się dobrym zdrowiem.  Jesteśmy częścią grupy ludzi tworzących  "KRĄG ZDROWA ZIEMIA" którzy starają się propagować koncepcję  JEDNEGO ZDROWIA - od zdrowej gleby, roślin, zwierząt, środowiska do zdrowia ludzi. Podbeskidzkie Centrum Mikroorganizmów stworzono dla wszystkich interesujących się produktami stworzonymi na bazie Probiotechnologii wykorzystującej probiotyczne mikroorganizmy.

Na miejscu w nowoczesnym obiekcie do  dyspozycji zainteresowanych jest Licencjonowany Doradca Probiotechnologii,  punkt sprzedaży, a także sala wykładowo-warsztatowa.

Więcej czytaj  >>> TUTAJ

Do góry