Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nie przejedziesz samochodem z Bestwiny do Czechowic-Dziedzic

19. 08. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1133
Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej informuje, iż w związku z planowanymi pracami przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego odcinka ulicy Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach oraz wprowadzenie objazdu.
Utrudnienia związane są z rozbiórką starego i budową nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 4444S (ul. Bestwińska) w Czechowicach-Dziedzicach nad potokiem Młynówka (okolice Kontakt Simon S.A.).
Planowany termin wprowadzenia objazdu to 5 sierpnia, a zakończenia wszystkich robót to 15 listopada 2019r. Wykonawca robót odpowiednio wcześnie powiadomi o utrudnieniach w ruchu i wyznaczy objazdy. Na czas prowadzenia robót zostanie wykonana kładka tymczasowa dla pieszych i rowerzystów.
Mapka z wyznaczonym objazdem - TUTAJ
Do góry