Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Komunikat z Urzędu Gminy

19. 07. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1432

0CW 1131Urząd Gminy Bestwina przypomina, że od 15 czerwca do 15 września 2019 roku trwa sezon kąpielowy na terenie Ośrodka Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie. W związku z powyższym zmieniona została przy Ośrodku organizacja ruchu (na ulicy Malinowej wprowadzony został ruch jednokierunkowy od ulicy Czechowickiej w kierunku ulicy Ludowej).

Przypominamy, że przy kąpielisku dostępny jest między innymi bezpłatny parking. Prosimy nie parkować pojazdów w miejscach niedozwolonych, szczególnie wzdłuż ulicy Czechowickiej, Malinowej i Żwirowej, gdyż wszelkiego typu takie zdarzenia będą zgłaszane odpowiednim służbom.

Jednocześnie przypominamy, że jedynym dozwolonym miejscem wypoczynku jest akwen mieszczący się w granicach Ośrodka Rekreacji i Sportów Wodnych. Na pozostałych jest bezwzględny zakaz przebywania i kąpieli!!!

Do góry