Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiej soboty

19. 05. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1139
Tylko dwa dni odpoczynku mieli zawodnicy występujący rozgrywkach Bielskiej Ligi Okręgowej. Środa dla naszych zespołów była udana, tymczasem mecze w najbliższą sobotę zapowiadają się na dosyć ciężkie.
Szymon Niemczyk, trener rezerw Rekordu Bielsko – Biała, tak zapowiada mecze 6. kolejkę Bielskiej Ligi Okręgowej w kontekście naszych drużyn:
- LKS Bestwina i Góral to bardzo solidne ekipy. Nie zdziwiłbym się, gdyby padł w tym spotkaniu remis.
- W mojej opinii Tempo jest faworytem starcia z beniaminkiem z Bestwinki. Głównym atutem puńcowian jest boisko oraz solidność jaka przemawia za tym zespołem.
KS Bestwinka – 12 miejsce, 31 punktów zmierzy się w sobotę o godz. 17:00 na wyjeździe z Tempem Puńców – 8 miejsce, 38 punktów. W pierwszym meczu w Bestwince, 23 września, KSB wygrał 2:0, a obie bramki zdobył Maciej Skęczek.
LKS Bestwina, również w sobotę o godz. 17:00 podejmować będzie Górala Żywiec.  22 września, w rundzie jesiennej bestwinianie wywieźli z Żywca 3 punkty, wygrywając 1:2, a bramki zdobyli wówczas Szymon Skęczek i Szymon Święs. Obecnie LKS Bestwina z 49 punktami zajmuje 5 miejsce, Góral Żywiec jest 7 i ma 38 punktów.
LKS Przełom Kaniów będzie w sobotę o godz. 16:00 gościł na własnym obiekcie LZS Beskid Godziszka. Gospodarze plasują się na 9 miejscu z 19 punktami, LZS Godziszka jest 13 i zdobył do tej pory 7 punktów.
Do góry