Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ania Urbanke i Damian Kopaczka najlepsi ...

19. 02. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 436
DamianDamian KopaczkaAnia UrbankeW sobotę, 16 lutego, w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wilkowicach odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zorganizowany przez Komisję ds. MDP przy Zarządzie Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku-Białej. Swoje reprezentacje wystawiły w nich MDP OSP Bestwinka i OSP Janowice i od razu należy dodać, że z bardzo dobrym wynikiem, ponieważ w kategorii „Gimnazja” wśród dziewcząt wygrała Ania Urbanke z MDP OSP Bestwinka, a wśród chłopców w kategorii „Szkoła ponadgimnazjalna” Damian Kopaczka z MDP OSP Janowice.
Brawo!!!
W ceremonii dekoracji uczestniczyli Stanisław Nycz – prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bielsku-Białej oraz Grzegorz Gawęda – przewodniczący Komisji ds. MDP, prezes OSP Bestwinka.
Zdjęcia: Facebook
Do góry