Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6040-zlote-krzyze-zaslugi-dla-naszych-strazakow.html

Licznik Odwiedzin

24210510
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
17839
24041
41880
401508
24210510

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6040-zlote-krzyze-zaslugi-dla-naszych-strazakow.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6040-zlote-krzyze-zaslugi-dla-naszych-strazakow.html

Gościmy

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.

Złote Krzyże Zasługi dla naszych strażaków

18. 10. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1036
Wicewojewoda Piotr Kołodziejczyk był gospodarzem ceremonii wręczenia odznaczeń państwowych, która odbyła się w Westybulu Urzędu. Uhonorowanych zostało kilkadziesiąt osób z województwa śląskiego zasłużonych w różnych dziedzinach życia społecznego, w tym w pracy zawodowej czy na rzecz rozwoju nauki i kultury. Odznaczenia i medale zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Wydarzenie rozpoczęło się od wykonania hymnu państwowego przez Orkiestrę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, po czym głos zabrał wicewojewoda Piotr Kołodziejczyk, który pogratulował odznaczanym.  – Życzę wszystkim, bez wyjątku, samych sukcesów i przede wszystkim spełnienia zawodowego, a także spełnienia w życiu osobistym – dodał.
Złotymi Krzyżami Zasługi przyznanymi za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej odznaczonych zostało dwóch mieszkańców naszej gminy: Herbert Szeliga – wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Bielsku – Białej, prezes Zarządu Gminnego Związku OSP i skarbnik OSP Janowice oraz Grzegorz Owczarz - komendant gminny OSP, prezes OSP Kaniów i radny Rady Gminy Bestwina.
Gratulacje!!!
Zdjęcia: http://www.katowice.uw.gov.pl
Do góry