Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Znamy wyniki wyborów wójta gminy Bestwina i radnych Rady Gminy

18. 10. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3598
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów wójta gminy Bestwina i radnych Rady Gminy Bestwina. Wcześniej wiadomo było, że w 8 okręgach nie będzie konieczności przeprowadzania wyborów, ponieważ zgłosiło się tylko po 1 kandydacie i byli to kandydaci z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota i Postęp: Łukasz Zdeb, Gac Marcin, Mróz Radosław, Nycz Stanisław, Kołodziejczyk Grzegorz, Owczarz Grzegorz, Pacyga Roman i Furczyk Łukasz.
W niedzielę wyborcy powierzyli mandat radnego następującym osobom: Łukoś Małgorzata, Stanclik Jerzy, Stanclik Ireneusz, Walczak Sławomir, Wizner-Wilczek Magdalena, Borutka Jerzy i Szymański Marek. Wszyscy radni reprezentują komitet wójta Artura Beniowskiego Wspólnota i Postęp.
Do góry