Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

18. 10. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1045
Ostatni weekend był bardzo szczęśliwy dla naszych drużyn. Mimo iż rozgrywały mecze wyjazdowe wszystkie przywiozły komplet punktów. Tym razem będą gospodarzami najbliższych meczów, i tak w sobotę, 20 października, LKS Bestwina (5 miejsce, 24 pkt.) o godz. 14:00 podejmować będzie BTS Rekord Bielsko-Biała II ( 8 miejsce, 18 pkt., ale 3 mecze mniej).
KS Bestwinka (12 miejsce, 15 pkt.) za przeciwnika będzie mieć RKS Cukrownik Chybie (16 miejsce, 5 pkt.), a ten mecz odbędzie się w niedzielę, 21 października o godz. 15:00.
Trener LKS 99 Pruchna Witold Wawrzyczek przewiduje następujące rozstrzygnięcia:
- Zespół z Bestwiny jest niewygodnym rywalem, znam to z czasów gry w Chybiu, a teraz pracy trenerskiej. Ciężki do wytypowania jest mecz z „dwójką” Rekordu. Sądzę, że padnie remis.
- Nie wiedzie się Cukrownikowi po dużych zmianach przed sezonem. Beniaminek z Bestwinki u siebie jest bardzo groźny. Nie chcę być niegrzeczny, bo czasy gry w Chybiu świetnie wspominam z super atmosfery, ale dam tu „jedynkę”.
Do ciekawego meczu dojdzie w niedzielę o godz. 15:00 w Kaniowie. W rozgrywkach o mistrzostwo klasy A LKS Przełom Kaniów (5 miejsce, 17 pkt.) zmierzy się z zajmującym 3 miejsce i posiadającym 18 pkt. Sokołem Hecznarowice.
Kibice zapewne będą niezwykle zadowoleni, jeśli uda się naszym drużynom zanotować punktowe komplety i oby tak się stało ;-).
Wzorem poprzednich kolejek redakcja www.sportowebeskidy.pl zestawiła wyróżniających się piłkarzy na boiskach „okręgówki” podczas minionego weekendu. Cieszy fakt, że znalazło się w niej dwóch zawodników LKS Bestwina oraz dwóch KS Bestwinka, a są to:
Obrońca: Marcin Gołąb (LKS Bestwina) – Solidność rutynowanego obrońcy znana jest nie od dziś. W Wiśle swoje walory zademonstrował w pełni, „kasując” sporo ataków groźnego konkurenta.
Prawy pomocnik: Piotr Wydmański (KS Bestwinka) – Bardzo aktywny „z przodu”, umiejętnie napędzał wiele groźnych akcji zaczepnych swojego zespołu.
Napastnik: Dawid Gleindek (LKS Bestwina) – Uniwersalnego skrzydłowego umieściliśmy w duecie napastników, bo też jego inklinacjom ofensywnym trudno zaprzeczyć. Formie wysokiej również.
Napastnik: Bartosz Adamowicz (KS Bestwinka) – W pierwszej części meczu w Rajczy po dwakroć rozmontował defensywę przeciwnika. Wygrana na trudnym terenie to w znacznej mierze jego zasługa.
Gratulacje!
Do góry