Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

18. 09. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 783
Dwóch zawodników LKS Bestwina znalazło się w najlepszej "jedenastce" kolejki minionego weekendu rozgrywanej w sobotę i w niedzielę na boiskach Bielskiej Ligi Okręgowej. Jak zwykle „jedenastkę” wybierali fachowcy z portalu www.sportowebeskidy.pl
Uznanie w ich oczach zyskali:
Prawy pomocnik: Krystian Makowski – siła napędowa zespołu z Bestwiny w meczu z Czarnymi. 2 trafienia skrzydłowego walnie przyczyniły do zwycięstwa jego drużyny.
Środkowy pomocnik: Patryk Wentland – 2 ważne asysty w meczu z drużyną z Jaworza pokazały, iż klub z Bestwiny dokonał w lecie bardzo trafionego ruchu transferowego.
W najbliższą sobotę, 15 września, o godz. 17:00  LKS Bestwina w 8 kolejce podejmował będzie na własnym boisku Koszarawę Żywiec. Bestwinianie zajmują 6 miejsce – 11 punktów, TS Koszarawa 10 miejsce – 9 punktów.
Beniaminek, KS Bestwinka, udaje się na boisko LKS Kończyce Małe, również beniaminka jako mistrza podokręgu skoczowskiego w sezonie 2017/2018, by zmierzyć się z nim w niedzielę o godz. 15:00. KS Bestwinka zajmuje z 6 punktami 13 miejsce, Kończyce małe są 18.
W rozgrywkach o mistrzostwo klasy A LKS Przełom Kaniów (7 punktów, 6 miejsce) podejmował będzie u siebie w niedzielę, 16 września, trzecią drużynę w tabeli (8 punktów), KS Sołę Kobiernice. Początek meczu o godz. 16:00.
Ocena meczów Kamila Sornata, szkoleniowca liderującego Beskidu na portalu www.sportowebeskidy.pl :
- Jeśli piłkarze z Bestwiny złapią właściwy rytm u siebie, to ciężko będzie ich powstrzymać. Może nie w dużych rozmiarach, ale gospodarze solidną Koszarawę powinni pokonać.
- Beniaminkowie zmierzą się w Kończycach Małych. Lepiej poradzi sobie moim zdaniem ekipa z Bestwinki. Stawiam „dwójeczkę”.
Szkoleniowiec Zapory Wapienica, Grzegorz Wojnicz o meczu w Kaniowie:
- Przełom u siebie prezentuje się bardzo dobrze, z kolei Soła jest również jedną z czołowych drużyn w tej lidze – czysty remis.
Do góry