Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Druga kolejka Bielskiej Ligi Żaków

18. 09. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1069
Jak już informowałem wcześniej, w piątek, 7 września, odbył się w Kozach pierwszy z czterech Turniej Żaków w ramach rozgrywek Beskidzkiego Okręgu Piłki Nożnej (rocznik 2010 i młodsi). Dzisiaj, 13 września, na boisku w Bestwince rozegrano drugą kolejkę i padły w niej następujące rozstrzygnięcia:
LKS Kaniów – LKS Kozy 2:4
KS Bestwinka – LKS Pionier Pisarzowice 2:4
LKS KaniówKS Bestwinka 3:2
LKS Pionier Pisarzowice – LKS Kozy 2:6
LKS Kozy - KS Bestwinka 4:0
LKS Kaniów - LKS Pionier Pisarzowice 1:10
Po pierwszej kolejce prowadził Pionier Pisarzowice z 7 punktami przed LKS Kozy – 5 punktów. W Bestwince Dwójka Kozy wygrała wszystkie mecze, więc ma 14 punktów, a Pisarzowice 13. LKS Kaniów zajmuje 3 miejsce – 6 punktów, tabelę zamyka KS Bestwinka.
Do góry