Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przerwana dwuletnia passa

18. 09. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 804
Od 16 sierpnia 2016 roku KS Bestwinka nie przegrał meczu na własnym boisku. W środę, 12 września, ta znakomita passa została przerwana, a smaczku dodaje fakt, że dokonał tego wiceprezes Zarządu KS Bestwinka, a jednocześnie grający trener LKS Pasjonat Dankowice, Artur Bieroński.
Ponad 350 widzów miało okazję oglądać dosyć wyrównany mecz, więc remis byłby bardziej sprawiedliwy, tym bardziej, że bramka padła w doliczonym czasie, ale taki właśnie jest sport, taka jest piłka nożna.
W pierwszej połowie trafienie w poprzeczkę zaliczył Maciej Skęczek, dankowianie również mieli swoje okazje, ale znakomicie spisywał się w bramce Dominik Chmielniak.
W drugiej odsłonie znakomitą okazję miał Jakub Ogiegło, karnego nie wykorzystał Wojciech Sadlok, a z kolei uderzenia Macieja Skęczka i Daniela Korczyka minęły bramkę Adriana Śmiłowskiego w niewielkiej odległości.
W 91 minucie Adrian Szary precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Artur Bieroński trafił bezbłędnie głową na wagę kompletu punktów.
KS Bestwinka: Chmielniak – Bieńko, Tomala, Korczyk, Więcek, Kosmaty, Wydmański (60' P.Wróbel), Adamowicz (80' Duda), Zelek (22' Zosuł), Dawidek, Skęczek (90' P.Olek).
Do góry