Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyjazdowe zwycięstwa piłkarzy

18. 09. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 777
Tym razem z powodu pauzy KS Bestwinka kibicowaliśmy tylko LKS Bestwina i LKS Kaniów. Obie drużyny rozgrywały mecze wyjazdowe i to z bardzo dobrym skutkiem.
W Bielskiej Lidze Okręgowej LKS Bestwina pokonał w Jaworzu drużynę Czarnych 1:4.
Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, ponieważ już w 2 minucie arbiter podyktował rzut karny i Czarni wyszli na prowadzenie. Bestwinianie nie zamierzali jednak pogodzić się z takim stanem rzeczy i ruszyli do ataku, co zaowocowało doprowadzeniem w 26 minucie do wyrównania, a autorem gola był Bartłomiej Feruga. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie, mimo wielu strzeleckich sytuacji gospodarzy, bramki zdobywali podopieczni Sławomira Szymali. Na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Krystian Makowski, który wykorzystał podanie od Patryka Wentlanda. Makowski postanowił pójść za ciosem i w 63. minucie zdobył bramkę na 3:1. Kwadrans przed zakończeniem wynik meczu ustalił Szymon Skęczek, głową posyłając piłkę do siatki. Po tym meczu z 11 punktami LKS Bestwina zajmuje 5 miejsce.
Czarni Jaworze - LKS Bestwina 1:4
LKS Bestwina: Granatowski - Gołąb, Gacek, Duś, Wójtowicz (80' Święs), Wentland, Droździk, Feruga, Makowski (72' Kowaliczek), Kozioł (46' Skęczek), Gleindek (60' Włoszek).
Klasa A: w Buczkowicach spotkały się dwa zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli i mające po cztery punkty na koncie. W sobotę, 9 września, lepszą okazała się drużyna LKS Przełom Kaniów, która po trafieniach Kamila Góry w 35 minucie oraz Dominika Domki w końcówce spotkania wywiozła trzy punkty do Kaniowa.
Przełom, dzięki zwycięstwu, ma na swoim koncie siedem punktów i aktualnie zajmuje 6 pozycję po weryfikacji tabeli związanej z awansem Rekordu II Bielsko-Biała do Ligi Okręgowej.
GLKS Sokół Buczkowice – LKS Przełom Kaniów 0:2
LKS Kaniów: Bucki Krzysztof (46'Stec Seweryn), Czulak Wojciech, Głombek Sławomir, Dunat Szymon, Kubies Wojciech, Faruga Marek, Grygierzec Mateusz(75' Kal Mateusz), Jarosz Krzysztof, Góra Kamil (60' Ciućka Patryk), Domka Dominik, Damaz Adrian.
Do góry