Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu - aktualizacja

18. 08. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 965
Tym razem sportowy weekend przeciągnie się aż do wtorku, 14 sierpnia.
Druga kolejka ligi okręgowej w całości rozegrana zostanie w sobotę, 11 sierpnia. Wszystkie mecze odbędą się o godz. 17:00.
LKS Bestwina – Soła Rajcza
Góral Żywiec – KS Bestwinka
Trener Spójni Zebrzydowice Grzegorz Sodzawiczny tak przewiduje wyniki spotkań naszych drużyn: „Soła sprawiła przed tygodniem sporą niespodziankę ogrywając Górala. Ale tak naprawdę nie znamy dobrze tej drużyny i jej możliwości. W Bestwinie po walce zwyciężyć powinien faworyt, bo to już zespół o uznanej klasie.”
„Na inaugurację ekipa z Bestwinki też faworytowi się postawiła. Góral chce być mocniejszy niż w ubiegłym sezonie, w Żywcu są spore oczekiwania i myślę, że na własnym boisku żywczanie z beniaminkiem sobie poradzą.”
Rozmowa redakcji www.sportowebeskidy.pl z trenerem KSB, Tomaszem Zużałkiem, --->>>TUTAJ
W klasie A weekend został przedłużony za sprawą LKS Przełom Kaniów. Wraz ze swoim przeciwnikiem, MRKS II Czechowice-Dziedzice, uzgodnili, że mecz rozegrają we wtorek, 14 sierpnia o godz. 18:00
14.08.2018 r. (wtorek), g. 18:00, MRKS II Czechowice-Dziedzice - Przełom Kaniów
Trener LKS Kaniów, Wiesław Kucharski, o czekającym jego drużynę meczu: „Cały czas to powtarzam, Przełom nie może się nikogo bać i na pewno nie obawiam się rezerw MRKS-u, które mogą być wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny. Gramy o zwycięstwo i żaden inny wynik mnie nie interesuje.”
Do góry