Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W premierowych meczach BLO sezonu 2018/2019 remis i porażka

18. 08. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1145
Seria meczów bez porażki na własnym boisku trwająca od 16 sierpnia 2016 roku została podtrzymana przez KS Bestwinka.
W niedzielę, 5 sierpnia, w swoim historycznym debiucie w lidze okręgowej, drużyna seniorów KSB podejmowała u siebie piątą drużynę ubiegłego sezonu, TS Koszarawa Żywiec.
Jak po meczu powiedział trener, Tomasz Zużałek, przed meczem remis brałby w ciemno, ale po meczu czuje pewien niedosyt. Tym niemniej, obiektywnie patrząc, remis jest sprawiedliwym wynikiem.
Przed meczem przedstawiciele Beskidzkiego OZPN wręczyli drużynie Puchar za zdobycie I miejsca w rozgrywkach o mistrzostwo bielskiej klasy A w sezonie 2017/2018.
KS Bestwinka - TS Koszarawa Żywiec 0:0
KS Bestwinka: Chmielniak – Olek (72' Korczyk), Nycz, Więcek, Tomala, Adamowicz, Dawidek (80' Pasionek), Prymula, Kosmaty, Radwański (46' Zelek), Skęczek (75' Wydmański).
Na swoim fanpage’u na facebooku administrator podsumowuje debiut w BLO następująco: „Tak więc wykonało się, pierwszy historyczny i zarazem bardzo ważny punkt ląduje na koncie KSB. W meczu pierwszej kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej licznie zgromadzona widownia trafień nie zobaczyła i spotkanie z żywiecką Koszarawą zakończyło się podziałem punktów po bezbramkowym i co ważne sprawiedliwym remisie. Choć z gry goście stworzyli nieco więcej sytuacji, to nasz zespół był bliższy zdobycia sprawienia wspominanej niespodzianki, zabrakło kilku centymetrów przy wykonaniu jedenastki... Mimo to wielkie brawa należą się całemu teamowi za stworzenie dobrego, wyrównanego widowiska. Myślę, że już to spotkanie udowodniło naszą wartość i fakt, że tu gdzie jesteśmy znaleźliśmy się zasłużenie i możemy sobie poradzić bez zaciężnej armii. Twierdza wytrzymała więc również próbę okręgówki i nienaruszona stoi już od dwóch lat !!!”
Relacja meczu na stronie www.sportowebeskidy--->>> TUTAJ
LKS Bestwina swój pierwszy mecz w sezonie 2018/2019 rozgrywał na wyjeździe i zakończył go porażką 0:2. www.sportowebeskidy.pl tak opisują mecz LKS Bestwina z Błyskawicą Drogomyśl: https://www.sportowebeskidy.pl/bielska-liga-okregowa-pl/snajper-rozstrzygnal-hit
Do góry