Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Michał Pawłuszkiewicz wicemistrzem Polski gimnazjalistów

18. 06. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2867
O siatkarskich sukcesach mieszkańca Kaniowa Michała Pawłuszkiewicza, a zarazem ucznia Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach (SP nr 8) i zawodnika MTS Winner Czechowice-Dziedzice już informowałem.
Dzisiejsza informacja powinna nas wszystkich niezmiernie nas ucieszyć, ponieważ Michał wraz ze swoimi dwoma szkolnymi kolegami, Krzysztofem Sikorą i Tomaszem Makowskim,  został wicemistrzem Polski Gimnazjalistów w Siatkówce Plażowej.
Zawody odbywały się wczoraj i dzisiaj w Strzelinie w województwie dolnośląskim, a wzięło w nich udział około 30 zespołów z całej Polski. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Województwo śląskie oprócz gimnazjum, do którego uczęszcza Michał reprezentowane było jeszcze tylko przez Żory (5 miejsce) i Będzin (7 miejsce), więc tym większe gratulacje dla Michała Pawłuszkiewicza, jego kolegów i trenerki, Agaty Krywult. Brawo!!!
Do góry