Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Młodzi i nieprzeciętnie zdolni są wśród nas

18. 06. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1799
Jeżeli robią coś fajnego to nie tylko warto, ale i należy ich chwalić i promować. Mają swoją pasję, są jej oddani od najmłodszych lat, poświęcają jej każdą wolną chwilę, są członkami Orkiestry Dętej Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie oraz Big Bandu Zespołu Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach. Poniżej w ich wykonaniu cover Golec uOrkiestry – Ściernisko, a wśród wszystkich wykonawców możemy rozpoznać mieszkańców naszej gminy: Marcina Sysło, Szymona Mikodę – trąbka i wokal, Agnieszkę Sysło – saksofon, Gabrielę Sysło – flet, a oprócz nich występują: solista - Adaś Stanko, gitara - Maciej Czorny, gitara basowa - Wiktoria Ziółkowska, trąbka 1 - Tomasz Janusz - Karol Horwat - Filip Horwat , puzon - Wojciech Szlosarczyk, ksylofon - Karolina Bieńko, przeszkadzajki - Karolina Bieńko, perkusja - Jakub Jagiełka, wokale damskie - Aleksandra Borawska - Klaudia Gryz - Zuzanna Szarek - Wiktoria Drobek.
Aranżacja: Jarosław Grzybowski,  nagranie:  Grzybowski Folk Studio Mix i Mastering. Adrian Mitoraj.
Do góry