Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sporo będzie się działo w najbliższy weekend, już teraz zaplanuj swój czas - aktualizacja

18. 06. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1730
Koniec maja i czerwiec to okres, kiedy wiele się dzieje w naszej gminie. Z jednej strony to bardzo dobrze, że proponuje się mieszkańcom rozrywkę, jednakże z drugiej strony imprezy nakładają się na siebie i trzeba dokonywać wyborów, gdzie się udać. Tak będzie w najbliższy weekend, i tak: Dyrektor wraz z Radą Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janowicach zapraszają do udziału w XIII Janowickim Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 9 czerwca, start Rajdu o godz. 13:00. Po zakończeniu Rajdu odbędzie się wręczanie nagród, występy artystyczne oraz Piknik Rodzinny, a od godz. 18:00 Zabawa Taneczna.
W tym samym dniu należałoby również kibicować przed telewizorem Kubie Krystyanowi na Festiwalu w Opolu.
Uczniowski Klub Sportowy Set Kaniów zaprasza na XIII Międzynarodowy Turniej Kajak Polo, drugą edycję Pucharu Polski oraz turniej dla najmłodszych Panda Cup. Początek Turnieju w sobotę o godz. 7:30, ostatnie mecze o godz. 19:00, a w niedzielę od 7:00 ciąg dalszy meczów eliminacyjnych, mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe, dekoracja o godz. 14:30.
Do tego dochodzą mecze piłki nożnej:
sobota, godz. 17:00  LKS Bestwina – LKS Leśna
niedziela, godz. 16:00  KS Bestwinka – LKS Zapora Wapienica - zapowiedź A - klasowych meczów tutaj --->>> http://www.sportowebeskidy.pl/a-klasy/zuzalek-jedna-porazka-w-sezonie-nie-jest-ujma
niedziela, godz. 16:00  LKS Przełom Kaniów – KS Bystra
Do góry