Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udany weekend naszych drużyn

18. 05. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1244
Mecz na szczycie w Bestwince nie dał odpowiedzi, która drużyna zdobędzie mistrzostwo bielskiej serie A. Zapowiadane jako najważniejszy mecz sezonu spotkanie drużyn, które zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli, tj. KS Bestwinka i BTS Rekord Bielsko – Biała II nie przyniosło rozstrzygnięcia, bowiem zakończyło się podziałem punktów. Znakomita pogoda, jak również zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bestwince w dniu meczu IV Piknik Rodzinny zgromadziły na trybunach około pół tysiąca kibiców. I na pewno nikt, kto zjawił się w sobotę, 26 maja, na stadionie KS Bestwinka nie żałował spędzonego tam czasu, bo emocji było mnóstwo. Najistotniejsze, że KSB podtrzymał serię meczów bez porażki i zaliczył już 26 takie spotkanie, a ostatni raz doznał goryczy porażki 16 sierpnia 2016 roku. Czy zdobędzie pierwsze miejsce w tabeli i historyczny awans do ligi okręgowej? O tym przyjdzie się przekonać dopiero 16 czerwca.
KS Bestwinka - BTS Rekord Bielsko – Biała II 2:2
Bramki: Bartosz Adamowicz, Rafał Dawidek
Zdjęcia z meczu autorstwa Szymona Szwajkowskiego można zobaczyć ---> https://www.facebook.com/szymon.szwajkowski/media_set?set=a.1811898558870155.1073741858.100001500841998&type=3,
a relację poczytać tutaj ---> https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1661179373977254&id=149383865156820
LKS Kaniów podejmował na własnym boisku LKS Zaporę Wapienica. Kibice Przełomu zapewne liczyli na zwycięstwo swojej drużyny, ale chyba mało kto spodziewał się, że nastąpi ono w takim rozmiarze. Niezawodny Robert Jurczyga nie dość, że ustrzelił hat – tricka, to wpisał się na listę strzelców 4 razy. Po jednym golu dorzucili Szymona Kóska, Wojciech Kubies i Dominik Domka i mecz zakończył się wynikiem 7:1. Zdjęcia można zobaczyć ---> https://photos.google.com/share/AF1QipOKRIyICKnnnTXsBZNn6sI9En_nV6f8R9zhbChKtWV8VIvMqj6GVozupO_B33H85g?key=SHlldWdMWXlRUXc3bDMtdkxhNkNQb0E4TXNWcHhB a relację z meczu poczytać ---> http://www.przelom-kaniow.info/news.php
LKS Przełom Kaniów – LKS Zapora Wapienica 7:1
W lidze okręgowej nie obejrzeli bramek kibice, którzy wybrali się na mecz Bestwiny z Koszarawą. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron, gospodarze jednak mogą czuć lekki niedosyt z faktu utraty dwóch punktów, jakże ważnych w perspektywie walki o 2 miejsce w ligowej tabeli.
LKS Bestwina – TS Koszarawa Żywiec 0:0
Do góry