Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trudni rywale w najbliższy weekend

18. 05. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1639

Bardzo trudnych i wymagających przeciwników będą miały nasze drużyny występujące w bielskiej A klasie w najbliższy weekend.
W niedzielę, 13 maja, na boisku w Kaniowie zaprezentuje się obecny lider, BTS Rekord Bielsko-Biała II, a również w niedzielę na boisku w Bestwince wicelider, KS Bestwinka, podejmować będzie rezerwy czechowickiego MRKS-u. Drużyna ta zajmuje 5 miejsce i ma 30 punktów (10 zwycięstw, 9 porażek). Oba mecze rozpoczną się o godz. 16:00.
Na łamach www.sportowebeskidy.pl trener KS Bestwinka, Tomasz Zużałek tak zapowiada potyczkę swojej drużyny z MRKS II: „Na pewno widzowie zobaczą ciekawy mecz. Rezerwy MRKS-u notują dobrą passę pięciu wygranych meczów z rzędu. Czechowiczanie nie położą się przed nami i spodziewamy się ciężkiej potyczki. Jak jednak w każdym meczu, gramy o 3 punkty.” Tam również opinia na temat meczu LKS Kaniów: „Skoro Przełom urwał punkty mojej drużynie, Pionierowi to sprawiedliwie również by było gdyby te punkty w starciu z zespołem z Kaniowa zgubiła "dwójka" Rekordu.” oraz pozostałych meczów.
W lidze okręgowej LKS Bestwina zmierzy się z WSS Wisła. Mecz odbędzie się w sobotę, 12 maja, o godz. 17:00 na boisku w Bestwinie. Tomasz Wuwer, szkoleniowiec ekipy z Wisły, tak zapowiada ten mecz: "Na wyrównany zapowiada się nasz mecz w Bestwinie. Chciałbym, aby wygrała piłka nożna. Gospodarze mają potencjał duży, walczą o wicemistrzostwo, które byłoby dla nich fajnym osiągnięciem. Postaramy się im w tym przeszkodzić. Liczę na dobry, ciekawy i wyrównany mecz. Wynik powinien oscylować wokół remisu."
LKS Bestwina zajmuje drugie miejsce po 22 kolejkach z 49 punktami, WSS Wisła ma punktów 42 i jest na miejscu 4.

Do góry