Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Honorowe członkostwo dla działaczy LKS Kaniów

18. 03. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1422

W minioną sobotę w siedzibie klubu odbyło się Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017. W Zebraniu uczestniczyli m.in. wójt Artur Beniowski, prezes OSP Kaniów Grzegorz Owczarz, sołtys Marek Pękala, prezes Stowarzyszenia Kaniowski Karp Królewski Roman Sas. Podczas Zebrania, prezes Grzegorz Wieczorek przedstawił sprawozdanie z działalności klubu w minionym roku. Sprawozdania odczytali również przedstawiciele Klubu Kibica, księgowy klubu oraz komisja rewizyjna, która wnioskowała o udzielenie absolutorium zarządowi na 2017 rok, co jednogłośnie zostało przegłosowane przez zebranych.
Podczas Zebrania Zarząd Klubu wyróżnił pięć osób, które otrzymały tytuł Honorowego Członka Klubu. A są to: Edward Jonkisz, Marian Antos, Czesław Tomala, Franciszek Radzik, Eugeniusz Furczyk.

Całość relacji z zebrania na stronie LKS Kaniów --->>> http://www.przelom-kaniow.info/news.php

Do góry