Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nabory wniosków LGD Ziemia Bielska

18. 02. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1389

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska informuje, że 20 lutego 2018 r. ogłosiła nabory wniosków w ramach podejmowania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska), rozwijania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego), zachowania dziedzictwa lokalnego, wzmacniania kapitału społecznego oraz wspierania współpracy między podmiotami wykonującymi działalność gospodarczą na obszarze wiejskim objętym LSR w zakresie świadczenia usług turystycznych.

Ogłoszenia o naborach wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami znajdują się w na stronie internetowej www.ziemiabielska.pl w Panelu Wnioskodawcy w zakładce Aktualne nabory.   

Wnioski będą przyjmowane w terminie 06 marca - 20 marca 2018 r. Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813 69 64.

Do góry