Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zarząd LKS Kaniów prosi o przekazanie 1 % z odpisu podatkowego

18. 02. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1756

Szanowni Państwo, działacze, trenerzy, zawodnicy, rodzice i sympatycy LKS Przełom Kaniów
Zwracamy się z prośbą, aby przy wypełnianiu, rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać nasz klub jako odbiorcę 1% podatku. W dalszej części prezentujemy instrukcję jak to zrobić. Należy pamiętać, aby wskazać cel szczegółowy przekazania 1 % , czyli wpisać w rubryce LKS Przełom Kaniów - tak jak we wzorze oraz numer KRS taki jak we wzorze.
Liczymy na pomoc z Waszej strony. Zgromadzone środki pozwolą na realizację dodatkowych celów związanych z działalnością sportową naszego klubu.
Zarząd Klubu
Szczegóły w rozwinięciu:

Do góry