Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Czechowicach-Dziedzicach uhonorowali naszych

18. 02. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1825

gala sportowa indywidualnosc 2017 roku w mdk w czechowicach dziedzicach 16 02 201 da8agala sportowa indywidualnosc 2017 roku w mdk w czechowicach dziedzicach 16 02 201 c124gala sportowa indywidualnosc 2017 roku w mdk w czechowicach dziedzicach 16 02 201 b64fgala sportowa indywidualnosc 2017 roku w mdk w czechowicach dziedzicach 16 02 201 0828gala sportowa indywidualnosc 2017 roku w mdk w czechowicach dziedzicach 16 02 201 05acW piątek, 16 lutego w Miejskim Domu Kultury odbyła się gala "Sportowe podsumowanie 2017 roku". Podczas uroczystości wyróżnieni zostali utalentowani sportowcy, najlepsi działacze i trenerzy oraz osoby wspierające czechowicki sport.
Burmistrz Marian Błachut oraz przewodniczący Rady Miejskiej, Damian Żelazny uhonorowali sportowców, którzy w ubiegłym roku odnosili sukcesy sportowe. Pamiątkowe statuetki trafiły do sportowców indywidualnych oraz zawodników uprawiających sport drużynowy. Wręczono także stypendia i nagrody sportowe.
Wśród wyróżnionych przez czechowicką Radę Sportu znaleźli się również zawodnicy UKS Set Kaniów, mieszkańcy Czechowic-Dziedzic:  Katarzyna Ciupak, Sandra Pilarz, Jakub Witkowski, Kordian Kupczak, Kamil Król, Dawid Cebula, Łukasz Pilarz, Arkadiusz Pilarz, Borys Zubczewski, Paweł Michalec i Dawid Wizner.
Oprócz nich można było również zobaczyć mieszkańców Kaniowa Michała Pawłuszkiewicza i Wojciecha Gancarczyka oraz mieszkańca Janowic, Wojciecha Sawkiewicza. Michał Pawłuszkiewicz i Wojciech Sawkiewicz są uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach i reprezentują siatkarski klub MKS WINNER Czechowice-Dziedzice. O sukcesach Michała i Wojciecha kilkakrotnie pisałem na łamach www.gminabestwina.info.
Z kolei Wojciech Gancarczyk jest uczniem Gimnazjum Publicznego nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza i zawodnikiem uprawiającym piłkę nożną w UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice w drużynie Juniorzy Młodsi Rocznik 2002.
O aspekt muzyczny podczas piątkowej gali zadbał Big Band z Zespołu Szkół Silesia z Czechowic-Dziedzic, którego członkami jest również wielu mieszkańców naszej gminy, a swoje wokalne umiejętności zademonstrował Szymon Mikoda. Brawa dla wszystkich!!!
fot. Oskar Piecuch / czecho.pl

Do góry