Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyróżnienia dla zawodniczek,zawodników,trenerów i Pani prezes UKS Set Kaniów

18. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1453

sportpowiat0030sportpowiat0052sportpowiat0054sportpowiat0060sportpowiat0194Noworoczne spotkanie podsumowującego osiągnięcia sportowców z terenu powiatu bielskiego w 2017 roku odbyło się w bielskim starostwie powiatowym w środę, 24 stycznia 2018 r. i podobnie jak w latach ubiegłych wypadło bardzo okazale.
Podczas gali z udziałem olimpijczyków, władz samorządowych i działaczy sportowych uhonorowano ponad sześćdziesiąt osób. Gratulacje, dyplomy oraz statuetki składali nagrodzonym starosta Andrzej Płonka oraz przewodniczący rady powiatu bielskiego Jan Borowski.
Wśród wyróżnionych nie zabrakło sportowców reprezentujących gminę Bestwina. Nie pierwszy już raz nagrodzono zawodniczki i zawodników UKS Set Kaniów. Przypomniano największe sukcesy naszych reprezentantek: Sandry Pilarz, Katarzyny Ciupak, Moniki Pacyga,  Dominiki Sojka i Klaudii Sachmerda (nieobecna na gali), tj. Mistrzostwa Europy II miejsce kat. U-21 Saint-Omer Francja. Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Juniorów I miejsce kat. U-19 Belfast Irlandia. Mistrzostwa Polski Seniorów I miejsce kat. Senior Leśna. Puchar Europy II miejsce kat. U-21 Mechelen Belgia. Puchar Polski II miejsce kat DYW.II Kaniów, Leśna, Choszczno. CUP TROPHY I miejsce kat DYW.I Manzano Włochy. Mężczyzn reprezentowali: Jakub Witkowski, Dawid Cebula i Kordian Kupczak - nieoficjalne Mistrzostwa Świata Juniorów I miejsce kat. U-16 Belfast Irlandia. Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec I miejsce kat. U-16Essen Niemcy. Mistrzostwa Polski Juniorów I miejsce kat. Junior Młodszy Leśna. Mistrzostwa Polski Seniorów II miejsce kat. Senior Leśna Puchar Polski I miejsce kat DYW. III Kaniów, Leśna, Choszczno CUP TROPHY I miejsce kat DYW.II Manzano Włochy.
Bartłomiej Dawidek i Dariusz Pilarz otrzymali wyróżnienia jako trenerzy.
Doceniono również Panią prezes UKS Set Kaniów, Halinę Błaszkiewicz, wręczając jej pamiątkowy zegarek oraz dyplom za współpracę ze starostwem od samego początku istnienia powiatu bielskiego.
Z kolei Zarząd UKS Set Kaniów uhonorował swoją statuetką Pana Czesława Pszczółkę z Biura ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki w podziękowaniu za  20 - letnią współpracę, a wręczyła ją Pani prezes Halina Błaszkiewicz.
Zdjęcia:www.beskidzka24.pl

Do góry