Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Poszukiwani pracownicy do pracy w kopalni

18. 01. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1551

XxY1Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z o.o. wraz z Mining Services Engineering Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, ul Górnicza 60 prowadzą nabór na stanowiska:
• Robotnik transportowy
• Młodszy górnik
• Górnik
• Ślusarz
• Specjalistyczne górnicze, np. kombajnista, strzałowy, kotwiarz
• Elektromonter
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać stanowisko, na które się aplikuje.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Szczegóły na plakacie - kliknij w obrazek

Do góry