Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zagłosujmy na FreeTrip z Grzegorzem Szafranem w składzie

18. 01. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1623

Od wczoraj zespół FreeTrip z Czechowic-Dziedzic z Grzegorzem Szafranem (Travisem) z Bestwinki widnieje w propozycjach do listy Turbo Top Antyradia!
Teraz chłopaki potrzebują głosów, aby dostać się na wspomnianą listę. To dla nich bardzo ważne, więc w imieniu zespołu i Grzegorza proszę o oddawanie na nich głosu. FreeTrip (Adrian Borowy - gitara/vocal, Janusz Bies – bass, Grzegorz Szafran – perkusja)  tak zwraca się do swoich sympatyków na Facebooku: „Kochani! W linku znajduje się nasz nowy polski utwór "Tak jak Ty". Jest w piosenkach proponowanych do listy Turbo Top Antyradia, dlatego BARDZO Was prosimy o głosy! To tylko jedno kliknięcie! Wystarczy przy naszej piosence kliknąć "GŁOSUJ".
Tylko dzięki Wam nasz singiel może wejść do listy! Wiele razy pokazaliście, że możemy na Was liczyć, wiec do dzieła! Głosujcie, udostępniajcie, i wysłuchujcie naszej nuty w Antyradio! "Tak jak Ty" jest na pierwszym miejscu w proponowanych utworach wiec daleko nie trzeba szukać.”
http://www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top/Turbo-Top-notowanie-1129#vote_61003  

Do góry